Psychologia zdrowia, choroby, psychika a zdrowie, higiena psychiczna człowieka, psychika ludzka, mężczyzny, kobieca, uczucie platoniczne, pływania, przejedzenia, pragnienia

Psychologia zdrowia - forum.


#1 2012-07-23 00:59:08

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 77
Punktów :   

Czy twoja twarz lub ciało oznaczone w jakiś sposób?

Większość kobiet przejść przez etapy akceptacji i niechęć do ich ciał. Poprawa wizerunku ciała jest ciągłym procesem akceptacji. "Każda godzina w ciągu dnia staram się zachować to nowe ciało w linii", mówi 48 roku życia Susan. "To frustruje mnie, że jest to wyzwanie na całe życie." Uzyskiwanie i pobyt odpowiedni i zdrowy jest częścią uczucie piękna bez względu na to jak wyglądasz - i to jest coś będziesz musiał pracować na dobę.
Zobacz wartość w swoje blizny

Czy twoja twarz lub ciało oznaczone w jakiś sposób? Wykorzystaj swoje blizny przypomnieć, że jesteś silny, prężny, zdrowy i żywy. "Moja blizna pomogła mi wybrać ludzi, którzy są uprzejmi i dobrze", mówi Sarah, 29, w tym jest, kim jestem. Blizny mogą poprawić swoje życie, przypominając ci z twojej przeszłości - co jest powodem jesteś, kim jesteś dzisiaj.
Popatrz na zdjęcia prawdziwych kobiet

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-metin.pun.pl www.rpssamp.pun.pl www.odrodzeni-cabal.pun.pl www.gesz.pun.pl www.oazaczermna2007.pun.pl