Psychologia zdrowia, choroby, psychika a zdrowie, higiena psychiczna człowieka, psychika ludzka, mężczyzny, kobieca, uczucie platoniczne, pływania, przejedzenia, pragnienia

Psychologia zdrowia - forum.


#1 2012-07-23 00:59:15

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 77
Punktów :   

Aby czuć się pięknie

"Co nie zdawałem sobie sprawy jest to, że nie istnieje jeden rodzaj piękna. Nie ma jedna osoba lub grupa ludzi, który posiada monopol na piękno ", mówi 33 roku życia Jennifer w This Is Who I Am. "Nie jedna twarz, kolor ciała, włosów, oczu czy skóry, która jest definicja piękna jest. Teraz wiem, że jest nieskończona ilość piękna - znaleźć ją można w sposób osoba porusza, doskonale wyrzeźbione ramienia, szyi wdzięku, włosy błyszczące, oczami współczucia, rąk pracowity, o kojącym głosem i sercem entuzjastycznym ".
Kochaj swoje ciało, nawet jeśli nie zawsze się to podoba

Aby czuć się pięknie bez względu na to jak wyglądasz, ćwiczyć kochać swoje ciało - w tym swoich wad. Można zaakceptować siebie i bądź sobą, a jeszcze nie lubić pewnych części swojego ciała i osobowości. Kocham moje piegi, ale chcą nie były tak duże. Kocham moje oczy, ale chcą oni zaoferowali mi 20/20 wizji! To jak kochający partner, członek rodziny lub przyjaciela: akceptacja oznacza miłość, a nawet części najgorszych.
Przyjąć, że uczenie się, jak czuć się piękna jest celem życie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gesz.pun.pl www.odrodzeni-cabal.pun.pl www.oazaczermna2007.pun.pl www.corehoundpack.pun.pl www.rpssamp.pun.pl