Psychologia zdrowia, choroby, psychika a zdrowie, higiena psychiczna człowieka, psychika ludzka, mężczyzny, kobieca, uczucie platoniczne, pływania, przejedzenia, pragnienia

Psychologia zdrowia - forum.


#1 2012-07-23 01:05:38

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 77
Punktów :   

możemy docenić siebie

Głównym przesłaniem jest to, kim jestem jest to, że współczucie dla siebie i innych ", mówi Olson. "Staram się promować wiadomość, że możemy docenić siebie, nawet jeśli nie jesteśmy aktualnie w pożądanym ust nieuchwytny) stanu doskonałości (co rzadko, jeśli w ogóle są). Za każdym razem możemy spojrzeć na siebie z akceptacji i miłości, wchodzimy do lepszych relacji ze sobą. To nie może pomóc, ale utrwaliło się w pozytywny sposób do naszych relacji z innymi. "
Jak par i rodzin - nie tylko kobiety - mogą korzystać z tej książki

"Korzystanie z książki jako katalizator rozmowy z własnym partnerem (lub dziecko) to świetny sposób na zwiedzanie uczucia, które mogą być trudne do powiedzenia. Słyszałem od wielu kobiet, które mówią, że znalezienie połączenia z obrazu lub esej. Wiem z terapeutą w Chicago, który używa książkę w swoim biurze jako punkt wyjścia do rozmowy z kilkoma jej klientów. Znam kobietę, która była w stanie dzielić się po raz pierwszy jej historia o molestowanie seksualne przez ojca po przeczytaniu jednego z esejów. Wiem też z matką uczniem szkoły średniej, który kupił 20 książek dać córce koleżanki. "
Jak kobiety i mężczyźni mają wpływ tej książki i zdjęcia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto13sasuke13sakura.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl www.naruto-forum-all.pun.pl www.ro2lots.pun.pl www.shinobiroad.pun.pl