Psychologia zdrowia, choroby, psychika a zdrowie, higiena psychiczna człowieka, psychika ludzka, mężczyzny, kobieca, uczucie platoniczne, pływania, przejedzenia, pragnienia

Psychologia zdrowia - forum.


#1 2012-07-23 00:52:35

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 77
Punktów :   

Wielu naukowców ludzkich zachowań

W moich lat jako psycholog, doszedłem do przekonania, że ​​większość osób poszukujących psychoterapii są nieszczęśliwi. Jest to nie tylko ze względu na wcześniej boli i urazach, a także obecnych frustracji i problemów, ale ponieważ nie ma dostępu do wcześniej szczęśliwe chwile dość często. Niefortunny wynik nie jest w stanie przeżyć tyle pozytywnych stanów samopoczucia. To właśnie te unikalne stany dobrego samopoczucia, że ​​przyszedłem do oznaczania Zaczarowany SELF.

Wielu naukowców ludzkich zachowań uznać, że jeszcze nie, a może nigdy nie można w pełni zrozumieć ludzką naturę. I stają się coraz bardziej przekonany, że tego nie robimy. Co mnie interesuje, jest to, że nie do końca rozumiem niektórych ludzi, którzy mają pozornie szczęśliwe życie, ale doświadczyć trochę radości, podczas gdy inni najwyraźniej mniej szczęścia, doświadczają wielkiej radości. Być może staraliśmy się zbyt trudne do zrozumienia patologii w naszej nauce psychologii, a nie próbował wystarczająco mocno, aby rozpoznać i zrozumieć, co ja nazywam ego-państwa, albo szczęście.

Kiedy po raz pierwszy zaczęli analizować dane od kobiet i wywiady, Próbowałem zrozumieć, jak ich oczarować dorosłym życiu ewoluowała od dzieciństwa mówili o. Odkryłem, że choć wydawało się, że pewne wyraźne powiązania, inni nie mieli wątpliwości, w ogóle.

i jest to, że są wyjątkowo do Ciebie. Mam nadzieję, że wasze talenty, zdolności i możliwości daje dobre samopoczucie, gdyż utopił was do świata, w znaczący sposób.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ridersi.pun.pl www.cs-zjednoczeni.pun.pl www.pfc2d.pun.pl www.czatlegnica.pun.pl www.shinobisway.pun.pl