Psychologia zdrowia, choroby, psychika a zdrowie, higiena psychiczna człowieka, psychika ludzka, mężczyzny, kobieca, uczucie platoniczne, pływania, przejedzenia, pragnienia

Psychologia zdrowia - forum.


#1 2012-07-23 01:05:22

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 77
Punktów :   

"Zarówno mężczyźni jak i my, kobiety rosną z wizerunkiem"

"Zarówno mężczyźni jak i my, kobiety rosną z wizerunkiem" perfect "kobiety osadzone w naszych mózgach przez popularnych mediów", mówi Olson. "I chociaż kobiety są najbardziej dotknięte, mężczyźni w naszej kulturze są szkoleni, aby szukać tego" perfect "kobiety, jak również. Stwarza to niemożliwe standard dla obu płci. Myślę, że książka może być użyteczna, ponieważ wygląda na prawdziwe kobiety i ich historie ze współczuciem. Książka pomaga nam zobaczyć, że istnieje wiele rodzajów piękna, a nie tylko retuszowane kobiety w reklamach mody. "
Feedback czytelnika na to, kim jestem:

"To jest bardzo mocny i piękny i sprawia mi wstrzymać się zastanowić, jak myślę o moim własnym ciele. Myślę, że na 56, nadszedł czas, aby zatrzymać niekończące negatywny siebie Dyskusja o masie zbyt wiele. Te kobiety przypominają mi spróbować docenić tym bardziej, że komórki mogą dostać się na swojej pracy. Chciałbym zatrzymać oferując tego oporu. Dziękuję za pomoc ... plus, dziękuję za piękno i uznania. To jest tak oczywiste ... utworzeniu prawdziwie świętą przestrzeń dla tych kobiet był ". Michele-Los Angeles

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ro2lots.pun.pl www.naruto13sasuke13sakura.pun.pl www.wonots.pun.pl www.shinobiroad.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl